Амортизатори фірми Limak стануть чудовою заміною оригінальних амортизаторів Вашого автомобіля, вони подарують вам максимальний комфорт під час водіння, забезпечать довговічність та надійність. Якість виробів та характеристики ідентичні оригінальним деталям.
Передні амортизатори Limak для Mercedes-Benz CLS Class W219 - це чудове рішення для швидкого ремонту підвіски Вашого автомобіля. Сама установка не вимагає спеціального обладнання для монтажу, завдяки чому їх заміна проводитися швидко та не потребує додаткових витрат.
Абсолютно новий передній амортизатор Limak підходить як для правої так і лівої сторони автомобіля Mercedes-Benz CLS Class W219.
При виготовленні амортизаторів Limak використовуються тільки високоякісні матеріали, а запатентовані технології виробництва разом з європейською якістю зборки гарантують зносостійкість. На всі амортизатори фірми Limak поширюється обмежена гарантія рядком 1 Рік.
Чудові динамічні характеристики забезпечать комфортну їзду на нерівному покритті, а також ефективне керування та гальмування навіть у складних дорожніх умовах та при сильному завантаженні автомобіля.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип | Газомасляний |
| Розташування | Передній міст |
| Сторона установки | Лівий/правий |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Виробник | Mercedes-Benz |
| Гарантія | 1 Рік |
| Користувальницькі характеристики | |
| Серія | CLS (C219) 2004-2011 |
- Ціна: Ціну уточнюйте



